13 listopada 2019 roku zaprezentowano efekty współpracy, dzięki której powstała nowa pracownia rezonansu magnetycznego w Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach. WOŚP przekazał nowoczesną aparaturę a Fundacja ISKIERKA wraz z wolontariuszami z Sii Polska pomogła w pomalowaniu i adaptacji pomieszczeń.