< Aktualności

Utrzymanie supernowoczesnej placówki, jej stałe doposażanie w sprzęt ratujący życie małym pacjentom - jest niezmiernie kosztowne. Po raz trzeci  w pomoc zaangażowali się artyści jazzowi.

Już 20 stycznia 2019 roku godz. 17.30 w Starym Młynie Hotelu Boss w Warszawie-Miedzeszyn na koncercie "Gwiazdy Jazzu charytatywnie dla Dziecięcego Centrum Transplantacji w Centrum Zdrowia Dziecka"   wystąpią znakomici Artyści jazzowi: wspaniały kompozytor i genialny skrzypek Adam Bałdych z pianistą Krzysztofem Dysem, znakomita Monika Borzym ze swoim zespołem w programie "Back to the garden", czyli jazzowymi interpretacjami piosenek Joni Mitchel oraz Kasia Pietrzko Trio w programie z jej płyty "Forthright stories".

Koncert z tego cyklu odbywa się już po raz trzeci i każdy jest unikalnym wydarzeniem artystycznym, składa się w zasadzie z 3 koncertów, a ponadto spełnia piękny cel pomocy dla Dziecięcego Centrum Transplantacji w Centrum Zdrowia Dziecka, w którym leczone są dzieci wymagające przeszczepienia narządów. 

Szczegóły dotyczące wydarzenia dostępne na stronie JazzPress  oraz na profilu wydarzenia https://www.facebook.com/events/370675123668242/